İNTERNET

Türkiyenin farklı illerinde kurduğumuz alt yapı ile müşterilerimize ekonomik paketlerle internet hizmeti sunmaktayız. amacımız önümüzdeki 3 yılda interneti faklı ürünler ile birlikte sunarak interneti ücretsiz olarak müşterilerimize ulaştırmaktır.

ÖDEME HİZMETLERİ

Finansal İşlemler sektöründe telekom sektöründeki parça kontör yapısına benzeyen, kendine alan açarak fatura tahsilatı ile son kullanıcının işini kolaylaştıran, işlem süresini kısaltan kurumlar faaliyete başlamıştır. Bir süre sonra da bu kurumları kontrol altına alıp, denetlenebilmesini sağlamak amacıyla tahsilat firması, ödeme kuruluşu, elektronik para gibi farklı kategorilerde lisanslar oluşturulmuş ve dağıtılmıştır. 

Dijital paranın markette, alışverişte, otobüste, kantinde, fatura ödemede çok kolay bir şekilde, tek bir işlem ile kullanılabilmesini sağlayan kolaylıklar getirmeyi hedeflerken, bu harcamaları yapan kişilerin mikro getirilerinin de olmasını sağlıyoruz. 

Finansal hizmetler de ana hedef olarak insanların harcamalarını aynı şekilde, alışkanlıklarını değiştirmeden ZagaKart’ı kullanmaya zorlayacak yöntemlerden değil, onların kullanmayı tercih edeceği bir ortam sunuyoruz.

E-TİCARET

Dijitalleşmenin en olumlu etkisi teknoloji ile birlikte ürün ve hizmet ne olursa olsun insanların bu ürün ve hizmete ulaşımını ve kullanımını kolaylaştırmasıdır. Dijitalleşme tıpkı telekom ve finans sektöründe olduğu gibi var olan faaliyetin yeni mecralara taşınmasını sağlamaktadır. 

Elektronik para paranın, Telekom iletişimin, dijitalleşme de ticari faaliyetlerin satış alanlarının genişlemesine, rekabet kurallarının değişmesine yönelik araçlar üretmektedir. Bu sebepten büyüklüğünden bağımsız olarak tüm firmalar dijitalleşmeye ayak uydurmak zorundadırlar. 

Günümüzde sadece bir bölgeye hitap eden beyaz eşya dükkanıyken online satış sitesi ile tüm Türkiye’ye satış yapabilir hale gelinebilmekte, bu da rekabetin kurallarını değiştirmektedir. İyi bir fikir çok köklü ve büyük firmalara bile rakip olunabilecek işler doğurabilmektedir. E-Ticaret çözümlerimizle müşterilerimize farklı alanlarda pazar yerleri sunmaktayız.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Firmamız gelişen teknolojinin müşterilerimize daha hızlı ve daha verimli ulaşması amacı ile müşterilerine daha ucuz ve daha kullanışlı iletişim olanakları sağlamaktadır. 

Bu amaçla özellikle iletişim alanındaki hızlı gelişmelere firmamız kurumlara, firmalara ve kişiye özel çözümlerle katkı sağlamaktadır.