2003 yılında kurulan firmamız, 2012 yılında BTK (Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu)’dan aldığı;  STH (Sabit Telefon Hizmeti), SMŞH (Sanal Mobil Şebeke Hizmeti),  ISS (Internet Servis Sağlayıcı), lisansları ile 15 yılı aşkın tecrübemizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. 

Bu süre içerisinde; Telekom , Ödeme sistemleri ve Yazılım alanlarında bir çok projeyi hayata geçirerek sektörde bir çok yeniliğe imza atan firmamız bugün itibarı ile sistemimize kayıtlı 20.935 abone ve 30.000 üzerinde kullanıcıya hizmet vermektedir. 

Geniş altyapısı ve telekom alanındaki tecrübesi ile firmamız gelişen teknolojinin müşterilerimize daha hızlı ve daha verimli ulaşması amacı ile müşterilerine daha ucuz ve daha kullanışlı iletişim olanakları sağlamaktadır. Bu amaçla özellikle iletişim alanındaki hızlı gelişmelere firmamız firmalara ve kişiye özel çözümlerle katkı sağlamaktadır. Müşterilerimizin telefon ve iletişim giderlerinde kayda değer oranlarda tasarruf sağlamaları amacıyla çözümler üretmektedir.

Dijitalleşmenin en olumlu etkisi teknoloji ile birlikte ürün ve hizmet ne olursa olsun insanların bu ürün ve hizmete ulaşımını ve kullanımını kolaylaştırmasıdır. Dijitalleşme tıpkı telekom ve finans sektöründe olduğu gibi var olan faaliyetin yeni mecralara taşınmasını sağlamaktadır. 

Elektronik para paranın, Telekom iletişimin, dijitalleşme de ticari faaliyetlerin satış alanlarının genişlemesine, rekabet kurallarının değişmesine yönelik araçlar üretmektedir. Bu sebepten büyüklüğünden bağımsız olarak tüm firmalar dijitalleşmeye ayak uydurmak zorundadırlar. 

Günümüzde sadece bir bölgeye hitap eden beyaz eşya dükkanıyken online satış sitesi ile tüm Türkiye’ye satış yapabilir hale gelinebilmekte, bu da rekabetin kurallarını değiştirmektedir. İyi bir fikir çok köklü ve büyük firmalara bile rakip olunabilecek işler doğurabilmektedir.

Telekom, Finansal Hizmetler ve Dijitalleşme olarak üç ana başlıkta hizmet üretmekteyiz. Günümüzde bu üç alan hemen hemen her iş kolunu ticari olarak şekillendiren faktörleri de barındırmaktadır. Dijitalleşmemiş hiçbir sektör ayakta duramadığı gibi telekom sektörünün ve finansal işlemlerin de girmediği hiç bir sektör bulunmamaktadır..

Bu üç alan diğer tüm sektörlere hizmet eden, sektörlerin kendi işlerini yapmada kullandıkları olmazsa olmaz araçlar haline gelmiştir.

YOMO NEDİR? 

YOMO çok amaçlı bir dijital platform altyapısıdır. YOMO üzerinden e-Ticaret, web sayfası, internet ve sosyal alanlar oluşturabilir veya var olan uygulamalarınızı yönetebilirsiniz. 

 PROJE KAPSAMI 

Geniş altyapısı ve telekom alanındaki tecrübesi ile firmamız, gelişen teknolojinin müşterilerimize daha hızlı ve daha verimli ulaşması amacı ile onlara daha ucuz ve daha kullanışlı iletişim olanakları sağlamaktadır. Bu amaçla özellikle iletişim alanındaki hızlı gelişmelere, firmalara ve kişiye özel çözümlerle katkı sağlamaktayız. ZAGACELL olarak YOMO üzerinde eğitim, ticaret, ödeme hizmetleri, sosyal medya ve iletişimi kapsayan toplam 43 modülden oluşan geniş bir ürün ağı sağlıyoruz. Hedefimiz, kullanıcılarımıza internet üzerinde kendi alanlarını oluşturabilecekleri ve bunları özelleştirebilecekleri alanlar sağlamaktır. 

 GÜVENLİK 

 Her ne kadar iletişim hakkı Türkiye’de anayasal bir hak olarak kanunlarla korunuyor, insanlar sosyal anlamda ifade özgürlüğüne sahip, aynı zamanda ticari faaliyetlerini de özgürce sürdürebildiği geniş çapta bir internet altyapısı imkanı olsa da; bazen bu özgürlükler kişiler, kurumlar veya uygulamalar tarafından izinsiz reklam, taciz veya dolandırıcılığa açık hale gelebilmektedir. YOMO kullanıcılarına kendi özel alanlarını oluşturabilme ve güvenli kullanım hakkı sağlamaktadır.

Lisanslarımız: 

ISS: İnternet Servis Sağlayıcılığı 

STH: Sabit Telefon Hizmeti 

SMŞH: Sanal Mobil Şebeke Hizmeti 

BTK: https://yetkilendirme.btk.gov.tr/Yetkilendirme/isletmeci-arama.xhtml