Zagacell olarak müşterilerimize daha verimli ve daha etkili cevap vermek amacı ile YOMO Asistan  üzerine kurulu canlı destek sistemidir.

 Müşterilerin taleplerini yazmaları ve robotun bu talepleri en doğru şekilde ve doğru yerlere yönlendirilmesini sağlar. YOMO Asistan sistemine Zagacell yazarak 7/24 taleplerinizi iletebilirsiniz. Asistan hizmeti ile Arıza, Kurulum, Bilgi, Yeni Başvuru, Fatura Ödeme, Destek ve Şikayet taleplerinizin tümünü 7/24 boyunca iletebilirsiniz.

Kullanımla ilgili destek videolarını izleyebilir.  VİDEO▶️🎥

YOMO NEDİR? 

YOMO çok amaçlı bir dijital platform altyapısıdır. YOMO üzerinden e-Ticaret, web sayfası, internet ve sosyal alanlar oluşturabilir veya var olan uygulamalarınızı yönetebilirsiniz. 

  

Geniş altyapısı ve teknoloji alanındaki tecrübesi ile firmamız, gelişen teknolojinin müşterilerimize daha hızlı ve daha verimli ulaşması amacı ile onlara daha ucuz ve daha kullanışlı iletişim olanakları sağlamaktadır. Bu amaçla özellikle iletişim alanındaki hızlı gelişmelere, firmalara ve kişiye özel çözümlerle katkı sağlamaktayız.  YOMO üzerinde eğitim, ticaret, ödeme hizmetleri, sosyal medya, müşteri hizmetleri ve iletişimi kapsayan toplam 43 modülden oluşan geniş bir ürün ağı sağlıyoruz. Hedefimiz, kullanıcılarımıza internet üzerinde kendi alanlarını oluşturabilecekleri ve bunları özelleştirebilecekleri alanlar sağlamaktır.