Ödeme Yöntemi

Zagakart ile elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu ve diğer faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Bunun için Zagakart internet veya mobil şubesine giriş yapmanız, veya anlaşmalı olduğumuz kurum ve bankalara uğramanız yeterlidir.

Dilerseniz online ödeme sayfamızdan kredi kartı ile tek çekim, taksitli olarak da faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Fatura borcunuzu sorgulayıp ödemek için Zagakart hesabınıza girin.

Zagakart hesabı açmadan online ödeme sayfamızdan ödemek için tıklayın.

Zagakart ile vergilerinizi, harçlarınızı, dosya masraflarınızı, ister internetten isterseniz ödeme noktasında ödeyebilirsiniz.

Bunun için Zagakart internet veya mobil şubesine giriş yapmanız, temsilcimiz olan veya olmayan ödeme noktasına uğramanız ve Zagakart hesabınızı/kartınızı kullanmanız yeterlidir.

Dilerseniz online ödeme sayfamızdan kredi kartı ile tek çekim, taksitli olarak da vergi, harç ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca UYAP Vatandaş Portal üzerinden icra borcunuzu, icra dosya masrafınızı Zagakart tahsilat altyapısı sayesinde Zagakart kart ile tek çekim, kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Borcunuzu sorgulayıp ödemek için Zagakart hesabınıza girin.

Zagakart hesabı açmadan online ödeme sayfası ile ödemek için tıklayın.

İcra borcunuzu da buradan taksitle ödeyebilirsiniz.

Özel Proje Ödemeleri

Zagakart ile entegrasyon sağlamış kurumların aidat, abonelik, fatura gibi ödemelerini Zagakart internet veya mobil şubesine giriş yaparak, ödeme noktasını ziyaret ederek Zagakart hesabınızı/kartınızı kullanıp gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı bazı kurumların online ödeme sayfalarında da Zagakart kartınız ile indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Dilerseniz online ödeme sayfamızdan kredi kartı ile tek çekim, taksitli olarak da özel ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni kurum, proje ödemeleri konusunda talepte bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Borcunuzu sorgulayıp ödemek için Zagakart hesabınıza girin.

Zagakart hesabı açmadan online ödeme sayfası ile ödemek için tıklayın.

Fatura Ödemeleri

 • Zagakart hesabı açmadan online ödeme sayfamızdan tüm kredi kartları ile taksitli fatura ödenebilmektedir.Zagakart hesabı açmadan online ödeme sayfamızdan ödemek için tıklayın.

 • Hizmet faturası her gün saat 22:00’a kadar ödenebilmektedir.

 • Hizmet faturası ödenirken kurum ve fatura tutarına göre değişkenlik gösteren masraf alınmaktadır. Masraf tutar bilgisini işlem anında görebilirsiniz.

 • Buradaki kurumların hizmet faturası ödenebilmektedir.

 • Hizmet faturasını ödemek istediğiniz kurum ile anlaşma yoksa internette veya fatura ödeme merkezlerinde kart ile ödeme imkanı bulunuyorsa Zagakart kart ile ödeme yapılabilir.

 • Fatura ödeme merkezinde POS bulunuyorsa Zagakart kartınız ile hizmet faturası ödenebilir.

 • Yapılan fatura ödemesinin durumu buradan sorgulanabilir.

 • Fatura ödemeleri anında ilgili kuruma iletilmekte olup faturanıza anında yansıtılmaktadır.

 • Sadece anlaşmalı kurumların hizmet faturaları ödenebilmektedir. Aradığınız kurum adı işlem sayfasında bulunmuyorsa Zagakart hesabınıza ait kartınız ile kurumun anlaşmalı olduğu fatura ödeme merkezlerinde fatura ödeyebilirsiniz.

 • Fatura ödemelerinde finansal sorun yaşamazsınız. BDDK lisanslı bir kuruluş olduğumuz için ödemeleriniz her zaman güvence altındadır.Kamu Ödemeleri

 • Zagakart ile anlaşmalı veya anlaşmasız olan tüm kamu kurumlarına Zagakart kart ile ödeme yapılabilir.

  Zagakart ile anlaşmalı kamu kurumlarını burada görebilirsiniz.

  İcra dairelerine yapılması gereken icra ödemeleri de Zagakart altyapısı sayesinde tek çekim, taksitli olarak yapılabilir.

 • Kamu kurumlarının internet sitesinde veya belirlediği ödeme merkezinde kart ile ödeme imkanı bulunuyorsa Zagakart kart ile ödeme yapılabilir.

  Zagakart ile anlaşmalı kamu kurumlar için de Zagakart hesabına giriş yapıp Fatura Öde>Ödeme Yap alt menüsüne tıklayarak ödeme yapılabilir.

 • Kamu kurumlarının ödemeleri yapılırken masraf alınmaktadır. Masraf tutarı işlem anında belirtilmektedir.

 • Zagakart’ın sağladığı altyapı sayesinde UYAP vatandaş portal üzerinden kredi kartı ile tek çekim, taksitli olarak ödeme yapılabilir. Dilerseniz Zagakart kart ile de ödeme yapabilirsiniz.Özel Proje

 • Zagakart ile anlaşmalı kurumlar Zagakart hesabına giriş yapıp Fatura Öde>Ödeme Yap alt menüsüne tıklanarak görüntülenebilir.

  Ayrıca bazı anlaşmalı kurumların internet sitesinden veya lokasyonlarından da Zagakart kart ile ödeme yapılabilir.

 • Zagakart hesabına araç plakası tanımlandıktan sonra gönderilen Opet anahtarlık sayesinde Zagakart hesabınızdaki bakiye ile Opet istasyonunda araçtan inmeden ödeme yapılabilir.